| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | |
sort ascending
Burse

Bursele obținute de elevii Colegiului „Ferdinand I”, acordate de Consiliul Local Bacău

An şcolar 2015-2016

Bucurii de Moș Nicolae

De Moș Nicolae, câțiva profesori cu elevii lor au dăruit bucurie altor elevi cu rezultate foarte bune la școală.

Felicitări pentru idee! Mulțumim tuturor participanților la acțiune!

Briahnă Oana

Diriginte la clasa a VI-a B

Bran Simona

Diriginte la clasa a X-a F

Şefă de catedră la Chimie şi Biologie

Bogdăneanu Silvia

Profesoara BOGDĂNEANU SILVIA a absolvit Facultatea de Tehnologie Chimică, specializarea Chimie, din cadrul Institutului Politehnic Bucureşti, promoţia 1989 şi aprofundarea „Cataliză şi catalizatori” în cadrul Universităţii Bucureşti, în anul 1990. De la absolvirea facultăţii a funcţionat la Colegiul Naţional „Ferdinand I” Bacău. În 2001 a obţinut gradul didactic I.

Bloguri pentru elevi Daca aveti un blog pe care doriti sa-l promovati folositi aceasta sectiune

Pages