| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | |
sort ascending
University Admission

V-ați gândit să studiați „afară”? Să studiați într-un mediu cu totul nou, în care regulile, oamenii, condițiile sunt cu totul altele decât cele din România? Care vă poate deschide perspective nebănuite acum? Unde vă puteți testa, cu adevărat, capacitatea de adaptare, abilitățile lingvistice și coeficientul de inteligență emoțională?

Da?

Și ce aveți de gând să faceți? Așteptați să fiți contactați de consilieri? Sau îi contactați voi și încheiați un contract cu ei, contra unei taxe?

UNIFORME – În atenţia elevilor de clasa a V-a si a IX-a an şcolar 2013-2014

Miercuri 4 septembrie 2013, elevii se vor prezenta pentru măsurători uniforme, după cum urmează: Clasa a V-a, în intervalul orar 9.00 – 10.30 ...

Un stil de viaţă sănătos

Vitaminele din fructe şi legume boala alungă!
Nu tot ce-i bun la gust e prietenul tău!
Dacă ne alimentăm corect,
Vom avea un stil de viaţă perfect!
Acest îndemn,concretizat în poezii,colaje şi cântece,ni l-au transmis elevii claselor a III-a şi a IV-a A în cadrul activităţii desfăşurate joi,20.11.2014.

Un nou proiect SIVECO. Pregătirea examenului de bacalaureat

Îmi face o mare plăcere să vă anunț începutul unui nou proiect care se adresează elevilor dumneavoastră.

Adevărul și SIVECO lansează un proiect educațional dedicat pregătirii pentru examenul de bacalaureat.