| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | |
sort ascending
Autori lucrări

Profesorii Colegiului „Ferdinand I” – autori de lucrări publicate

Autori articole

Profesorii Colegiului „Ferdinand I” – autori de articole publicate

Autocunoaștere și dezvoltare personală

Miercuri, 26 noiembrie 2014, la American Corner, a avut loc activitatea „Autocunoaștere și dezvoltare personală”, organizată De CRREC, CCD şi American Corner, în cadrul Festivalului Naţional al Şanselor Tale.

Au participat 32 elevi din clasa a X-a B, de la Colegiul Național „Ferdinand I”- prof. trainer Opincariu Florina.

Au fost abordate problemele cunoaşterii de sine, ale dezvoltării personale şi carierei viitoare.

Aplicaţii:

AUTOPORTRET: Eul actual, Eul ideal, Eul real

Astronauții clasei a-VI-a B, îndrumați de domnul diriginte prof. Ovidiu Trofin își lansează primele rachete

ARIPI - Antologie de creație literară a elevilor Colegiului Național „Ferdinand I”

O celebrare inedită, în numele talentului, la Colegiul Național Ferdinand I Bacău, a Zilei Limbilor Europene

APCNF- Asociaţia Părinţilor din cadrul Colegiului Naţional “FERDINAND I”

Cine suntem?

Suntem o organizaţie independentă, cu caracter nonguvernamental, apolitică şi nonprofit, înființată legal în anul 2013.

Conform statutului, scopul asociației este:

Pages