Error message

• Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; ctools_context has a deprecated constructor in require_once() (line 127 of /home3/r60861hitp/colegiulferdinand.ro/sites/all/modules/ctools/ctools.module).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; ctools_context_required has a deprecated constructor in require_once() (line 127 of /home3/r60861hitp/colegiulferdinand.ro/sites/all/modules/ctools/ctools.module).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; ctools_context_optional has a deprecated constructor in require_once() (line 127 of /home3/r60861hitp/colegiulferdinand.ro/sites/all/modules/ctools/ctools.module).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; panels_cache_object has a deprecated constructor in require_once() (line 127 of /home3/r60861hitp/colegiulferdinand.ro/sites/all/modules/ctools/ctools.module).

Acțiune umanitară inițiată de Consiliul Elevilor

Publicat de staff la 09 Noiembrie 2015

Prima acțiune umanitară importantă a Consiliului Elevilor din Colegiul Național „Ferdinand I”  este de solidarizare cu victimele incendiului din Colectiv, București. De solidarizare, nu doar cu gândul ci cu faptele. Au strâns și depus în contul deschis de către Crucea Roșie la BRD, de la elevi și de la profesori, pentru această cauză, suma de 3056 RON.

Felicit elevii și profesorii colegiului!

Director,

Prof. Mirela Berza