Concurs ReGala Ferdinand, ediţia a V-a. Tema „Centenar. România 100”

Publicat de staff la 16 Noiembrie 2018
  Film distribuit de EURO TV Bacău

Mulţumiri din tot sufletul tuturor partenerilor colegiului, sponsorilor generoși fără de care povestea ReGalei Ferdinand nu ar avea susținerea financiară, fără de care proiectele comunității ferdinandiste nu ar prinde viață: Alumni Colegiul Ferdinand I - preşedinte Alexandru Fînaru, Classic-Way - Burghelea Mariana, SIF Moldova - Claudiu Doros, Lions Club - Ionut Beța- toți aceștia, principali finanțatori ai ReGalei Ferdinand ediția a V-a.
Mulțumiri Primaria Bacau , Consiliul Local Bacău pentru găzduirea evenimentului regal la Teatrul de Vară ”Radu Beligan”!
Mulţumiri ISJ Bacău pentru că aţi fost alături de noi!
Mulţumiri Desteptarea de BacauRoxana Neagu Cerghici și Florin Stefanescu pentru promovarea activităților ferdinandiste.
Multumiri echipei de organizare a acestei ReGale și întregului colectiv de cadre didactice, elevilor talentați, elevilor voluntari, spectatorilor, părinți, bunici, copii! Multumiri Asociației Părinților Ferdinand- Adrian Bogdan Iordache

Cu drag, respect și optimism centenar,
Echipa managerială

https://www.desteptarea.ro/dintr-o-suta-de-motive-de-iubire/


 
Afiş Regulament concurs