Error message

 • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; ctools_context has a deprecated constructor in require_once() (line 127 of /home3/r60861hitp/colegiulferdinand.ro/sites/all/modules/ctools/ctools.module).
 • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; ctools_context_required has a deprecated constructor in require_once() (line 127 of /home3/r60861hitp/colegiulferdinand.ro/sites/all/modules/ctools/ctools.module).
 • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; ctools_context_optional has a deprecated constructor in require_once() (line 127 of /home3/r60861hitp/colegiulferdinand.ro/sites/all/modules/ctools/ctools.module).
 • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; panels_cache_object has a deprecated constructor in require_once() (line 127 of /home3/r60861hitp/colegiulferdinand.ro/sites/all/modules/ctools/ctools.module).

Înscrierea în clasa a V-a, an şcolar 2019-2020

Publicat de staff la 04 Aprilie 2019

 • Procedura operațională
 • Calendar admitere
 • Documente necesare înscriere
  • Adeverință elev, eliberată de școala unde copilul urmează cursurile clasei a IV-a;
  • Copie după certificatul de naștere al copilului;
  • Copii după cărțile de identitate a ambilor părinți;
  • Avizul epidemiologic al copilului
 • Cerere de înscriere

       Modele de teste