Error message

  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; ctools_context has a deprecated constructor in require_once() (line 127 of /home3/r60861hitp/colegiulferdinand.ro/sites/all/modules/ctools/ctools.module).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; ctools_context_required has a deprecated constructor in require_once() (line 127 of /home3/r60861hitp/colegiulferdinand.ro/sites/all/modules/ctools/ctools.module).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; ctools_context_optional has a deprecated constructor in require_once() (line 127 of /home3/r60861hitp/colegiulferdinand.ro/sites/all/modules/ctools/ctools.module).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; panels_cache_object has a deprecated constructor in require_once() (line 127 of /home3/r60861hitp/colegiulferdinand.ro/sites/all/modules/ctools/ctools.module).

Înscrierea în clasa pregătitoare — an școlar 2019-2020

Publicat de staff la 27 Februarie 2019

Programul pentru înscrieri în clasa pregătitoare din anul şcolar 2019 – 2020:

  • perioada  4 martie – 22 martie 2019  (etapa I)
  • interval orar:

                     Luni – Vineri            8:00 – 18:00

                   

                                           Director,

                            prof. Nicu Vasile Harasemciuc


Anexa nr.2 la ordinul MEN nr. 3181/18.02.2019 privind aprobarea Calendarului şi a Metodologiei de înscriere a copiilor în învăţământul primar pentru anul şcolar 2019-2020 Planul de şcolarizare propus pentru anul şcolar 2019-2020 Străzile arondate circumscripţiei şcolare Colegiul Naţional FERDINAND I
     
Ziua Porţilor deschise  Evaluarea psihosomatică pentru copiii care se înscriu Acte necesare pentru înscrierea în clasa pregătitoare
     
   
Criteriile de departajare folosite la înscriere