Error message

  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; ctools_context has a deprecated constructor in require_once() (line 127 of /home3/r60861hitp/colegiulferdinand.ro/sites/all/modules/ctools/ctools.module).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; ctools_context_required has a deprecated constructor in require_once() (line 127 of /home3/r60861hitp/colegiulferdinand.ro/sites/all/modules/ctools/ctools.module).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; ctools_context_optional has a deprecated constructor in require_once() (line 127 of /home3/r60861hitp/colegiulferdinand.ro/sites/all/modules/ctools/ctools.module).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; panels_cache_object has a deprecated constructor in require_once() (line 127 of /home3/r60861hitp/colegiulferdinand.ro/sites/all/modules/ctools/ctools.module).

Mesajul conducerii colegiului la începutul anului şcolar 2018-2019

Publicat de staff la 06 Septembrie 2018

Dragi elevi, părinți și cadre didactice,

Festivitatea de deschidere a anului școlar 2018-2019 va avea loc luni, 10 septembrie, ora 10:00, în curtea interioară a colegiului.

Vă dorim tuturor un an rodnic în rezultate remarcabile, multă sănătate și putere de muncă!

 

Echipa managerială