ReGala Ferdinand - ediția a III-a, 2016, premii

Publicat de staff la 15 Mai 2016

ReGala Ferdinand 2016 a fost un eveniment de excepție.

Elevi, profesori, părinți, invitați, parteneri de proiecte s-au bucurat, au sărbătorit.

Mulțumim  Alumni!

Mulțumim Asociația Părinților!

Felicitări FERDINAND!

Premii ale elevilor și profesorilor la olimpiadele județene 2015-2016 și la concursuri naționale recunoscute
Premii acordate la ReGala-olimpiadele naționale
Profesorul extra votat de elevi
Profesorul extra votat de profesori

Vineri, 13 mai, ora 16.00, la Teatrul de Vară va avea loc cea de-a treia ediție a ReGalei Ferdinand.

ReGala este un eveniment de recunoaștere a implicării, perfomanței și creativității elevilor și profesorilor de la Colegiul Național „Ferdinand I” Bacău.

Secțiunile ediției a treia ale  ReGalei sunt:

1. Elevi și profesori olimpici (la olimpiadele naționale);

2. Elevi și  profesori premiați la concursuri de marcă, recunoscute național și internațional;

3. Profesorul EXTRA;

4. Elevul EXTRA la clase primare, elevul EXTRA la clasele gimnaziale, elevul EXTRA la clasele liceale;

Pentru secțiunea nr. 1, elevii vor aduce la director o copie a diplomei de participare la olimpiadă și o copie a diplomei cu premiul obținut, până pe 6 mai 2016.

Pentru sectiunea nr. 2 , elevii vor aduce  o copie a diplomei cu premiul luat la concursul la care au participat, până pe 6 mai 2016.

Pentru secțiunea nr. 3, elevii și profesorii vor nominaliza și vota, până pe 12 mai 2016.

Pentru secțiunea nr.4, elevii vor nominaliza și vota, până pe 12 mai 2016.

Asociația Alumni Ferdinand  promite o surpriză!