Orar

Luni
Materie Profesor Ora Clasa
Educatie fizica Olteanu Mihăiţă Eugen 13 12 A
Desen Văsâi Oana 14 9 C Alternativ cu 9 D
Limba franceză Lungu Daniela Rodica 14 12 D, 12 G
Muzica Gavriliţă Laura 14 9 C, 9 D Alternativ cu 9 D
Limba germană Briahnă Oana 14 12 A, 12 B, 12 C, 12 D, 12 E, 12 F, 12 G
Limba spaniolă Roşioru Daniela 14 12 D, 12 E, 12 F, 12 G
Marti
Materie Profesor Ora Clasa
Educatie fizica Olteanu Mihăiţă Eugen 8 10 F
Limba engleză Bardaşu Nicoleta 8 8 B
Limba și literatura română Roșu Roxana 8 9 C
Educatie tehnologica Puiu Liliana 8 5 A
Informatica Sichim Cristina 8 9 E
Limba și literatura română Stoean Mihaela 8 9 F
Fizica Botezatu Ana-Maria 8 12 D
Biologie Bran Simona 8 10 A
Istorie Zărnescu Nicoleta 8 5 B
Fizica Vascan Nicoleta 8 12 C
Matematică Curbăt Loredana 8 10 C
Informatica Muraru Crina Cătălina 8 9 B
Istorie Savin Mihaela 8 12 G
Limba și literatura română Ursinschi Violeta 8 12 F
Matematică Trofin Ovidiu 8 8 A
Socio-umane Opincariu Florina 8 11 A
Limba și literatura română Rusu Carmen 8 12 B
Istorie Mihăilă Radu Marian 8 9 A
Limba și literatura română Chioaru Adriana 8 6 A
Matematică Savu Eleonora 8 10 D
Educatie fizica Olteanu Marcela 8 11 F
Chimie Bogdăneanu Silvia 8 11 E
Matematică Drobotă Ion 8 10 B
Limba și literatura română Ceunaş Mariana-Gigliola 8 7 A
Biologie Berza Mirela 8 11 D
Limba și literatura română Piticar Gruie 8 12 E
Limba engleză Nistor Nicoleta 8 10 E
Fizica Florescu Dragoş Decebal 8 9 D
Geografie Muşat Mirela 8 12 A
Informatica Ursache Liliana 8 11 C
Socio-umane Chelaru Mihai 8 11 B
Matematică Stoica Vasile 8 7 B
Limba engleză Nistor Nicoleta 9 6 B
Fizica Florescu Dragoş Decebal 9 9 C
Geografie Muşat Mirela 9 8 A
Socio-umane Chelaru Mihai 9 11 A
Educatie fizica Olteanu Mihăiţă Eugen 9 12 C
Informatica Sichim Cristina 9 11 E
Educatie tehnologica Puiu Liliana 9 7 A
Istorie Savin Mihaela 9 7 B
Limba și literatura română Stoean Mihaela 9 12 A
Fizica Botezatu Ana-Maria 9 12 D
Socio-umane Ciupercă Lucica 9 11 D
Fizica Vascan Nicoleta 9 12 E

Pages