Orar

Marti
Materie Profesor Ora Clasa
Limba engleză Frânculescu Cristina 12 9 E
Religie Ciuche Gabriela 12 11 E
Limba engleză Bardaşu Nicoleta 12 9 C
Desen Văsâi Oana 12 12 B
Educatie tehnologica Puiu Liliana 12 6 B
Limba franceză Stoean Mihaela 12 10 C, 10 D
Socio-umane Ciupercă Lucica 12 11 B
Istorie Zărnescu Nicoleta 12 12 E
Limba franceză Lungu Daniela Rodica 12 10 A, 10 B
Matematică Curbăt Loredana 12 7 A
Informatica Ursache Liliana 12 10 F
Chimie Bogdăneanu Silvia 12 8 A
Matematică Drobotă Ion 12 12 D
Limba engleză Diaconu Cosmina 12 9 D
Limba engleză Laslău Gabriela 12 11 C
Limba germană Briahnă Oana 12 10 A, 10 B, 10 C, 10 D
Istorie Mihăilă Radu Marian 12 12 A
Informatica Muraru Crina Cătălina 12 10 E
Matematică Manoliu Cristina 12 11 A
Limba germană Briahnă Oana 13 12 A, 12 B, 12 C, 12 D, 12 E, 12 F, 12 G
Istorie Mihăilă Radu Marian 13 9 F
Informatica Muraru Crina Cătălina 13 6 B
Matematică Manoliu Cristina 13 11 B
Geografie Muşat Mirela 13 10 E
Biologie Bran Simona 13 9 A
Religie Neacşu Bogdan 13 10 C
Educatie fizica Olteanu Marcela 13 9 D
Socio-umane Opincariu Florina 13 11 A
Limba spaniolă Roşioru Daniela 13 12 A, 12 B, 12 C
Limba și literatura română Șova Elena-Roxana 13 11 D
Chimie Tufescu Luciana 13 9 C
Religie Bejenaru Maricica 13 10 C, 8 A
Religie Ciuche Gabriela 13 8 A
Socio-umane Enache Mihai 13 10 F
Limba franceză Grozav Nicoleta 13 12 E, 12 F
Limba și literatura română Roșu Roxana 13 11 C
Educatie fizica Olteanu Mihăiţă Eugen 13 10 D
Educatie fizica Mitincu Anca Roxana 13 7 A
Limba engleză Frânculescu Cristina 13 9 B
Istorie Zărnescu Nicoleta 13 9 E
Istorie Savin Mihaela 13 10 B
Desen Văsâi Oana 13 11 F
Educatie tehnologica Puiu Liliana 13 8 B
Limba și literatura română Stoean Mihaela 13 7 B
Socio-umane Ciupercă Lucica 13 11 E
Limba franceză Lungu Daniela Rodica 13 12 A, 12 B, 12 C
Limba engleză Diaconu Cosmina 13 12 A, 12 B, 12 C, 12 D, 12 E, 12 F, 12 G
Religie Bejenaru Maricica 14 12 C, 12 D
Socio-umane Enache Mihai 14 10 B
Religie Bejenaru Maricica 14 12 D

Pages