| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | |
sort descending
I A
Ifrim Adrian
Iftimescu Otilia

Diriginte la clasa a XI-a F

Infiintare APCNF - Asociatia Parintilor din cadrul Colegiului National Ferdinand I

“Nimeni nu poate să se întoarcă în timp și să fabrice un nou început, dar oricine poate începe de azi să fabrice un nou viitor.” -  Maria Robinson

Stimate coleg,

Ne bucurăm că te putem informa despre înființarea legală  a “Asociației de Părinți din cadrul Colegiului Național Ferdinand I”. Avem împreună un scop clar: susţinerea şi promovarea intereselor elevilor şi părinţilor din   cadrul colegiului.

Înființarea unei clase de științe ale naturii la admiterea în clasa a IX-a din 2014

Colegiul nostru are începând cu anul școlar 2014-2015, un nou profil pentru clasa a IX-a, și anume științe ale naturii. Absolvenții claselor a VIII-a pot opta la înscrierea în anul școlar 2014-2015, pentru acest nou profil din unitatea noastră școlară.

Pages