| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | |
sort descending
Gala Învățământului Băcăuan

În data de 12 decembrie, la Teatrul de Vară „Radu Beligan” s-au decernat premiile Galei  Învățământului Băcăuan.

Ca în fiecare an, elevii Colegiului „Ferdinand I” Bacău au fost pe podium (unii veniți chiar de la Oxford).

Ca în fiecare an, Primăria Municipiului Bacău nu s-a dezis de la promisiunile făcute, elevii și profesorii primind premii, fiecare în funcție de rezultatele obținute.

Mulțumim.

Gala premiilor DEȘTEPTAREA ediția XVIII

Autor: Deșteptarea | 19 decembrie 2013 |

Ziarul DEȘTEPTAREA și-a desemnat câștigătorii Premiilor pe anul 2013. Într-o atmosferă intimă, de sărbătoare, la Café du Teatre a avut loc ceremonia de decernare a prestigioaselor premii ce au devenit o tradiție a ultimilor 18 ani.

Printre premianți s-au numărat elevi, profesori, oameni de afaceri, artiști, membri ai unor organizații neguvernamentale, persoane din administrația publică.

Galaxia păcii

Activitate desfășurată de elevii clasei a VII-a A  împreună cu  doamna prof. Opincariu Florina.

Felicitări elevilor și doamnei profesoare!

Când vă văd, speranța renaște, încrederea că viitorul creat de voi va fi mai bun devine certitudine.

prof. Mirela Berza

Gărgăun Nicoleta
Gavriliţă Laura

Diriginte la clasa a VII-a A