| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | |
sort descending
Tancău Anamaria
Termeni şi condiţii - Colegiul Naţional Ferdinand I Bacău

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut sagittis id mauris in consectetur. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Fusce diam velit, hendrerit vel blandit quis, pretium et mauris. Duis lobortis, massa quis mattis euismod, magna nunc ornare lorem, id accumsan nisl tellus at nulla. Proin malesuada ipsum eu sem euismod feugiat. Praesent volutpat arcu eleifend ante aliquam congue. Ut ullamcorper dictum egestas. Curabitur accumsan, augue eget lacinia pharetra, diam lorem venenatis lacus, a feugiat justo tellus a augue.

The Hour of Code

Hour of Code este un proiect remarcabil. Poate naște pasiuni sau ne poate face pur și simplu să înțelegem mai ușor și mai bine lumea în care trăim. Nu e nevoie de cunostințe speciale, e distractiv, iar câștigul este extraordinar. Copiii și tinerii de astăzi sunt captivați de tehnologie și își petrec ore în șir în fața unui computer, a unei tablete sau a unui telefon.

Ţintaru Anişoara

Clasa a III-a

Ţinte şi opţiuni strategice

pentru perioada 2013-2017

Tradiţiile româneşti - izvor de artă şi cunoaştere

"Răsuflul cald al primăverii
Adus-a zilele-nvierii."
Renaşterea naturii a aprins imaginaţia elevilor de la clasa pregătitoare, clasele I, a III-a şi a IV-a A (înv.Ţintaru Anişoara, Dima Adriana, Ojog Maria, Vătămănescu Margareta)care au pregătit diverse lucrări în aşteptarea marii sărbători a Paştelui.Tematica a fost exprimată într-o cromatică caldă, trădând astfel emoţia micilor artişti.

Pages