| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | |
sort descending
p2r
p3r
p4r
Participare Comenius la Roma (Italia)

În perioada 6.08.2012 – 10.08.2012 am participat la un stagiu de formare în Roma - Italia, în urma obţinerii unui grant Comenius de mobilitate individuală pentru formare continuă din partea Agenţiei Naţionale pentru Programe Comunitare în Domeniul Educaţiei şi Formării Profesionale (www.llp-ro.ro). Eurodidaweb este o activitate de formare periodică deţinută de Europaclub, împreună cu Centrul de INFORMATICĂ  Digilab Sapienza. Numele evenimentului este: EURODIDAWEB - PEDAGOGICAL USE OF INTERNET AND MULTIMEDIA TOOLS.

Participare în cadrul Cenaclului Uniunii Scriitorilor din România Filiala Bacău
5 aprilie 2017 Cenaclul “George Bacovia” a USR Filiala Bacău

Participare la Concursul de științe "Eroii viitorului" 2015

O echipă de profesori și elevi din colegiul nostru a realizat proiectul "Grădina secretă", finanțat de SIF Moldova prin Alumni Ferdinand. Puteți urmări  AICI  videoclipul cu care echipa de proiect a participat la Concursul de științe "Eroii viitorului" din mai 2015, organizat de Chemgeneration pentru BASF România.

Pages